Taga Bikes ile Harekete Geçin

Taga Bikes ile seyehatiniz esnasında çocuğunuz gözünüzün önünde güvende olacaktır.Üç tekerlikli olması sayesinde düşme riskini minimize edecek ve çocuğunuzun başına gelebilecek talihsiz bir kazayı engellemenizi sağlayacaktır.

Eğlenceli

Taga Bikes ile seyahatler kolay ve eğlenceli.

Güvenli

Güvenli ve spontane, esnek ve özgür.

Tasarım

Taga Bikes çocuğunuzla birlikte keyifli vakit geçirmenizi ve çevrenizi keşfetmenize olanak sağlar.

Sürüş Keyfi

Taga Bikes hareket ve çoşkuyu bir araya getirir, eşsiz bir sürüş deneyimi sağlar.

Hep Yanınızda

Taga Bikes’ı dışarı bağlamanız veya evde bırakmanız gerekmez. Taga Bikes parçalara ayrılarak saklanabilir ve çeşitli aksesuarlarla bir araya getirilebilir. Taga Bikes’ı toplu taşıma araçlarında dahi yanınızda taşıyabilirsiniz.

Ekonomik

Taga Bikes bir arabaya oranla çok daha uygun maliyetlidir ve hem çevre hem de sizin sağlığınız için çok daha faydalıdır.

Taga Profile 1 - Web

Harekette Duygu

Taga Bikes hem sizi hem de duygularınızı harekete geçirecek bir deneyim sağlar. Anne baba ve çocuklar bisiklet sürerken duygusal bağlarını devam ettirerek iletişim kurabilirler. Taga Bikes ile seyahat ettiğiniz ve dünyayı birlikte keşfettiğiniz her an birlikte geçirdiğiniz eğlence dolu anılara dönüşür. Anne babalar için geliştirici bir deneyim.

Devamlılık

Taga Bikes için gidilmesi imkansız yer, çıkılacak zorluk yoktur. Kapalı veya açık alanda olsun, otobüste, trende veya asansörde olsun, Taga Bikes kolay bir şekilde her ortama uygun şekle sokularak yanınızda taşınabilir. Taga Bikes olarak biz buna basitçe devamlılık diyoruz. Bu anne ve babaların evden tek bir araçla çıkarken çocuklarıyla kaliteli zaman geçirdikleri sınırsız bir özgürlük keyfi.

Taga 6 - Web

 

Taga 7 - Web

Ailenizle Birlikte Büyür

Güvenilir ve uzun süre dayanıklıdır. Bebekler ve yeni yürümeye başlayan çocuklar için uygundur. Bir veya iki çocuk taşınabilir ve ayrıca gençler tarafından bisiklet olarak veya alışveriş bisikleti olarak kullanılabilir.

Güvenilir

Taga Bikes güvenli bir bisiklet ve bebek arası sürüşü sağlamak üzere tasarlanmıştır. Üç tekerlekli yapısı standart bir bisikletten daha güvenlidir ve çocuğun pusetten güvenli bir şekilde alınmasını veya pusete yerleştirilmesini sağlar.

Taga 5 - Web