Biz Kimiz

taga_biz_kimiz

Taga Bikes hem bisiklet hem de bebek arabası olarak, Avrupa laboratuarlarında test edilmiş ve dünyada hem bebek arabası hem de bisiklet olarak güvenlik standartlarına riayet eden tek ürün ve dizayn harikası olarak piyasaya sunulmuştur.

Anne, Baba’ya mükemmel bir sürüş ve fren kontrolü sağlar.Taga Bikes’a ait kumaşlar dayanıklı, yıkaması kolay ve çocuklar için son derece rahattır.Üstelik özel yastıkları sayesinde yol boyunca çocuğunuz rahatça uyuyabilir.

 

Bizi Neden Seçmelisiniz

Çünkü biz kaliteli ve müşteri odaklı bir anlayış ile yolumuza devam etmek istiyoruz.

Taga Bikes Türkiye olarak müşterilerimize her daim hizmet vermek ve memnun ederek uğurlamak istiyoruz.Çünkü Taga Bikes kaliteli bir hizmet anlayışını benimsemiştir.

Taga Bikes Türkiye siz müşterilerimize çalışma saatleri içersinde her zaman websitemiz üzerinden hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Taga Bikes Türkiye kurulduğu günden bugüne en önemli çalışma kriteri, kaliteli ve sağlıklı ürünler ortaya çıkarmak ve en uygun fiyatla ürünlerini tüketicisine ulaştırmak olmuştur.

Şirketimizin sürdürülebilir gelişmesi ve Türkiye’ye daha fazla ekonomik değer katabilmesi , sağlıklı ürünler sunabilmesi için kalite , rekabette en önlerde olabilmek için yenilik ve değişimin gerekli olduğuna inanır , firma olarak en iyisini yapmayı prensip olarak ediniriz.

Uzmanlık Alanımız

Taga Bikes Türkiye olarak hangi alanlarda sizlere daha iyi hizmet veriyoruz.

  • Hizmet Kalitesi 99%

  • Müşteri Desteği 99%

  • Mağaza 99%

  • Markalaşma 99%

  • Ücretsiz Kargo 99%

  • Servis 99%

Neden Biz ?

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli bunun için elimizden gelen herşeyi yapmaya çalışıyoruz.

0+
Müşteri Desteği
0+
Hızlı Kargo
0+
Beklentileri Karşılama
0+
Kaliteli Hizmet

Taga Bikes Görselleri

Taga Bikes dünyasına girerek çok farklı ve kaliteli bir yaşama adım atıcaksınız.